You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

 

‘Tutarlı vizyonerler’ olarak biyolojik ürünlerin geleceğini inşa ediyoruz. Ekiplerimize katılarak hayat boyu öğrenmeye devam eden çalışanlar, köklü değişiklikler yapan öncüler ve güvenilir danışmanlarla tanışacaksınız. 
Syngenta Biologicals'ta, insanlar ve doğa için sürdürülebilir bir gelecek hakkında görmek istediklerimizi dönüştürmek için en iyi şirket kaynaklarını harekete geçiriyoruz. Biyolojik ürünlere yönelik tutkumuzun bizde yankı bulmasına izin veriyoruz ve tercih edilen işbirlikçiler olarak müşterilerimizin aklında ilk sıralarda yer almak için öğrenmek üzere uzmanlığı, yeteneği ve tutkuyu harekete geçiriyoruz.  
Güvenli, çeşitlilikleri içeren ve kapsayıcı bir iş yerinde büyüdükçe hem inovasyonun hem de sonuçların mümkün olduğunu hissediyoruz ve birden fazla zorluk ve fırsatın olduğu küresel bir ortamda kariyerimizi etkileme ve yönlendirme olanağı ile güçleniyoruz. 
Bu nedenle, ekibimize katılarak, böylesine anlamlı bir tutkuyla çalışmanın ne kadar memnuniyet verici olduğunu göreceksiniz!

Gelecek nesiller için bir miras bırakmayı hedefliyoruz. Fikirleriniz, teknik bilginiz, düşünce yapınız, güçlü yönleriniz ve yetenekleriniz gezegenimizin geleceği için bir fark yaratırken siz de tutkulu liderler ve ekiplerle çalışmaktan yararlanacaksınız. Profesyonel yolculuğunuzda mükemmelliğe ulaşmaya hazır olun, birlikte yeni zorluklarla karşılaşacağız ve olağanüstü başarılar elde edeceğiz.

 

Şimdi başvurun ve bizimle bağlantı kurun

Çalışmak için harika bir yer arıyorsanız, Syngenta Biologicals orası! İş birliğini, alışılmışın dışında düşünmeyi ve gerçek girişimci ruhu teşvik ediyoruz. Yeteneklerin ve yüksek performanslı ekiplerin geliştirilmesi için sağlam bir ortam sunuyoruz. 

Başvurunuzu göndermek için Syngenta Biologicals Yetenek kazanma akışı sürecimizde ilerleyin. "Bize Katılın" sayfasından, birkaç basit tıklamayla size uygun olduğunu düşündüğünüz bir pozisyonu belirterek veya genel başvuru şeklinde profilinizi bizimle paylaşarak başvuru yapabilirsiniz. 

Son değerlendirmeye kalıp kalmamanızdan bağımsız bir şekilde sizi, çalışan ve organizasyon departmanı olarak sizin için kim olduğumuzu ve ilginizi ne kadar çektiğimizi keşfetmeye davet ediyoruz.

Fırsat eşitliği sunan bir işveren olarak, çeşitli yeteneklerden oluşan bir havuz oluşturuyoruz ve tüm insan yönetimi ve gelişim uygulamalarımızda olduğu gibi yetenek kazanımımızda da ırk, renk, din, cinsiyet, ulusal köken, yaş, cinsel yönelim, medeni hal veya gazilik durumu, engellilik veya yasal olarak korunan diğer herhangi bir durum nedeniyle ayrımcılık yapmama politikamıza bağlı kalıyoruz. 

Syngenta Biologicals içinde yeteneğinizi ortaya çıkarın  

Çalışmaya başladığınız ilk gün Syngenta Biologicals ile olan hikayeniz başlar ve işe alışmanız için rahat, hoş karşılanmış ve performansınızı gösterebilmenizi sağlayan bir ortamda sizinle bilgi ve çalışma yöntemlerini paylaşmaya değer veriyoruz.

Ayrıca, profesyonel gelişiminizi yönlendirmek amacıyla içinizdeki inanılmaz potansiyeli ortaya çıkaracağınıza inanıyoruz. Böylelikle, liderlerin kariyeriniz hakkında sizi dinlemelerini ve sizinle konuşmalarını, bir sonraki gelişim fırsatlarını sizinle birlikte planlamalarını ve oraya ulaşmanız için gerekenleri sunmalarını teşvik ediyoruz. Bu kapsamda rolünüzdeki zorluklar, işin zenginleştirilmesi, projeler, kolaylaştırma, koçluk, mentorluk ve çok daha fazlası ele alınır. Her şeyden önce, iç ve dış bağlantıları geliştirmek ve sürekli öğrenmeye yönelik zihniyeti korumak, sizi kariyerinizin bir sonraki aşamasında başarılı olmanıza yardım edecektir. 

 

Syngenta Biologicals’da hem anlamlı bir tutkudan ilham alan bir ekip içindesizin hem de profesyonel geleceğinizin sahibisiniz. 

Fiziksel, zihinsel ve duygusal değerlerde refahı teşvik ediyor ve herkesin sağlıklı, mutlu ve memnun kalmasına yardımcı olan programları ve eylemleri belirliyoruz. Kuruluşumuzda inovasyonu ve büyümeyi yönlendiren benzersiz bakış açıları ve deneyimler sunan farklı geçmişlerden ve kültürlerden gelen çalışanlarımızla gurur duyuyoruz. Bu nedenle, özgün benliğinizi işe getirmenizi ve benzersizliğinizi kucaklamanızı öneririz. 
Kendini keşfetme, özgünlük ve profesyonel gelişimle dolu bu yolda bize katılın. Birlikte, potansiyelinizi ortaya çıkaracağınız ve hepimizin başarılı olacağı sürdürülebilir bir gelecek yaratalım.